Voorzitter

Matthijs van Vliet

06-53549556

Voorzitter@dbs-balk.nl

 

Wedstrijdsecretariaat

Marijke Nijholt

06-34261213

wedstrijdsecretariaat@dbs-balk.nl

 

Secretariaat

Tjitske Werkman

secretariaat@dbs-balk.nl

 

Penningmeester

Marijn Paques

penningmeester@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Technische Commisie

Niels van der Linden

06-23754177

tc@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Materiaal & Arbitrage

Jan Peter Rienstra

06-42069650

bestuur@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Jeugd en Website

Douwe Minkema

06-24442953

website@dbs-balk.nl

 

Algemeen lid: Activiteiten & Communicatie

Nynke Schilstra

activiteiten@dbs-balk.nl

  

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!