Heren 1 min

TEAMINFO

Niveau: Heren Promotieklasse C

Sponsoren: AB Vakwerk, Auto Popma, Van Vliet Helmstokken

Trainer: Yke van der Wal

Aanvoerder: Rudy Agricola

 

Trainingstijden

Ma Veld A 20.30 - 22.15

Wo Veld A 20:30 - 22:00 

 

Wedstrijdschema

D.B.S. HS 1 - CoVos HS 1, Uitslag: 4-0Wedstrijd: D.B.S. HS 1 - CoVos HS 1, Uitslag: 4-0, Setstanden: 25-15, 25-19, 25-16, 25-19
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVC Sneek HS 1-D.B.S. HS 1onbekend
18-09-202119:00 uur
25-09-202119:00 uurDe Plakkers HS 1-D.B.S. HS 1 Sneker Sporthal Sneek
02-10-202119:00 uurD.B.S. HS 1-BEO HS 1 De Trime Balk
09-10-202119:00 uurVC058 HS 3-D.B.S. HS 1 Sportcomplex Wiarda Leeuwarden
16-10-202119:00 uurD.B.S. HS 1-OPM Heerenveen HS 2 De Trime Balk
30-10-202119:00 uurLokomotiv Hydra HS 1-D.B.S. HS 1 Sneker Sporthal Sneek
06-11-202119:00 uurD.B.S. HS 1-Kwiek HS 1 De Trime Balk
12-11-202121:00 uurTsjûkemarders HS 1-D.B.S. HS 1 Gymzaal De Twilling Echten FR
20-11-202119:00 uurD.B.S. HS 1-Leevoc HS 1 De Trime Balk

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1D.B.S. HS 1154010069
1Lokomotiv Hydra HS 1154010065
3Leevoc HS 114319279
3Kwiek HS 114319585
3BEO HS 114319189
6Tsjûkemarders HS 111138991
6VC058 HS 311138595
6De Plakkers HS 111137992
9VC/Zeus2K HS 1000000
10OPM Heerenveen HS 2100465100
10CoVos HS 1100469100

 

TEAMLEDEN

Nr    
1 Pieter Westra  
2 Douwe Minkema  
3 Johan Mous  
4 Paul Rienstra  
5 Matthijs van Vliet  
6 Niels van der Linden  
7 Rudy Agricola  
8  
9 Menno de Boer  
10 Ewald Sprik  
11 Sjouke Stapersma  

 

Teamsponsor:

AB Logo CMYK Full Gecentreerd

Shirtsponsor:

Logo_auto_Popma

Shortsponsor:

VVH _Helmstokken_Logo.jpg 
 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!