H3

TEAMINFO

Niveau: 2e Klasse H

Sponsoren:

Trainer/coach: Roelof Wielinga

Aanvoerder: TBC

Trainingstijden

Ma. Gymzaal  20.30 - 22.00 uur

 

 

Wedstrijdschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
28-01-202220:45 uurD.B.S. HS 3-vc Bolsward HS 2 Vervallen wedstrijd: 1000H2H AI, Datum: vrijdag 28 januari, 20:45, Speellocatie: De Trime Balk
29-01-202219:00 uurD.B.S. HS 2-D.B.S. HS 3 Vervallen wedstrijd: 1000H2H BA, Datum: zaterdag 29 januari, 19:00, Speellocatie: De Trime Balk
05-02-202219:00 uurVC058 HS 7-D.B.S. HS 3 Vervallen wedstrijd: 1000H2H HA, Datum: zaterdag 5 februari, 19:00, Speellocatie: Sportcomplex Wiarda Leeuwarden
11-02-202219:00 uurD.B.S. HS 3-Tsjûkemarders HS 2 Vervallen wedstrijd: 1000H2H AG, Datum: vrijdag 11 februari, 19:00, Speellocatie: De Trime Balk
04-03-202221:30 uurN.O.K. HS 1-D.B.S. HS 3 Vervallen wedstrijd: 1000H2H FA, Datum: vrijdag 4 maart, 21:30, Speellocatie: It Klif Oudemirdum
11-03-202220:45 uurD.B.S. HS 3-s.v. De Walde HS 1 Vervallen wedstrijd: 1000H2H AE, Datum: vrijdag 11 maart, 20:45, Speellocatie: De Trime Balk
18-03-202221:00 uurOeverzwaluwen HS 1-D.B.S. HS 3 Vervallen wedstrijd: 1000H2H DA, Datum: vrijdag 18 maart, 21:00, Speellocatie: De Sandobbe Koudum
09-04-202219:00 uurD.B.S. HS 3-Far Ut HS 1 Vervallen wedstrijd: 1000H2H AL, Datum: zaterdag 9 april, 19:00, Speellocatie: De Trime Balk

  

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volleybalvereniging Makkum DS 2729245691557
2Stânfries (IJ) DS 3728236684531
3O.T.I.B. DS 19282416871800
4VC/Zeus2K DS 27221711642579
5VLO DS 17211712634609
6Top en Twel DS 18211917772739
7D.B.S. DS 29211820842835
8S.V.W. DS 47131219641698
9Punt Ut DS 28131123657773
10LVVO DS 1611915515558
11CoVos DS 593333621891

 

Teamleden


Nr    
1.    
2 Gerard Haitsma  
3 Frank Pleiter  
4 Piet Zeldenrust  
5 Pieter Homma  
6 Jacob Mink
 
7 Piet Martens  
8 Roelof Wielinga  
Trainen Lolke Hotsma  
Trainen Bart Coppens  
Trainen Jan van der Weijt  
Trainen Josha de Vries  

Teamsponsor:

Sponsors Gezocht

Shirtsponsor:

Sponsors Gezocht

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!