Teamfoto DBS D1 2020

TEAMINFO

Niveau: 2e Divisie A

Sponsoren: Autoschade Kuiper & Geertsma Assurantien

Trainer/coach: Jan Peter Rienstra

Aanvoerder: Janny Pietersma-Lyklema

 

Trainingstijden

Ma Veld B: 19.30 - 21.30 uur

Wo Veld B: 20:30 - 22.00 uur 

 

Wedstrijdschema

Vervallen wedstrijd: 1000BD1A 11, Datum: , Speellocatie: ? Vervallen wedstrijd: 1000BD1A 11-1, Datum: , Speellocatie: ? Vovem'90 DS 1 - Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1, Uitslag: 3-1Wedstrijd: Vovem'90 DS 1 - Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1, Uitslag: 3-1, Setstanden: 25-23, 23-25, 25-21, 25-21
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendVC058 DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1
OnbekendAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-VC058 DS 1
18-09-202116:30 uur
25-09-202114:30 uurvc Bolsward DS 2-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 De Middelzee Bolsward
02-10-202119:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-S.N.V.V. DS 1 De Trime Balk
09-10-202112:30 uurCSE Regio Zwolle Volleybal DS 4-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Landstede Sportcentrum Zwolle
16-10-202119:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-De Bevers DS 2 De Trime Balk
30-10-202117:30 uurZalsman Reflex DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Reflexhal Kampen
06-11-202119:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-VC Sneek DS 4 De Trime Balk
13-11-202117:00 uurS.V.I. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sporthal Zwolle-Zuid Zwolle
20-11-202119:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Oranje Nassau DS 2 De Trime Balk
27-11-202117:00 uurLeevoc DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Nylan Leeuwarden
10-12-202120:30 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-C.S.V. DS 1 De Trime Balk
15-01-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-vc Bolsward DS 2 De Trime Balk
22-01-202218:30 uurS.N.V.V. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Donia Sint Nicolaasga
29-01-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-CSE Regio Zwolle Volleybal DS 4 De Trime Balk
05-02-202216:30 uurDe Bevers DS 2-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Heidepark Lemelerveld
12-02-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Zalsman Reflex DS 1 De Trime Balk
05-03-202219:00 uurVC Sneek DS 4-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sneker Sporthal Sneek
12-03-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-S.V.I. DS 1 De Trime Balk
19-03-202214:30 uurOranje Nassau DS 2-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 De Brug Groningen
26-03-202217:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Leevoc DS 1 De Trime Balk
02-04-202217:00 uurC.S.V. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Deltion College Zwolle
09-04-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Vovem'90 DS 1 De Trime Balk

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1BBQ Time Tjoba DS 114319766
1Betech Olhaco DS 114318872
1De Vrienden/ Volco DS 114319779
4Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 11332110103
5Wesseling DOK DS 11223103110
6Flash/Veendam DS 111137997
6Veracles DS 211137288
6Sudosa-Desto DS 311136697
9VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 1000000
9VC Zwolle DS 3000000
9Hemingway's Donitas DS 3000000

 

Teamleden


Nr    
1 Janny Pietersma-Lyklema  
2 Demi Reekers  
3 Britt Haytema   
4  
5 Catharina Lyklema  
6 Corina Ksmpen  
7 Femmie Haanstra-Geertsma  
8 Anke van der Velde  
9 Fenna Hoekstra  
10 Sacha van Minderhout  
11 Hendrika van Minderhout  

 

Teamsponsor:

kuipers

Shirtsponsor:

Schermafbeelding 2020 09 23 om 12.36.37

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!