Teamfoto DBS DS1 2021 2022

TEAMINFO

Niveau: 2e Divisie A

Sponsoren: Autoschade Kuiper & Geertsma Assurantien

Trainer/coach: Jan Peter Rienstra

Aanvoerder: Janny Pietersma-Lyklema

 

Trainingstijden

Ma Veld B: 19.30 - 21.30 uur

Wo Veld B: 20:30 - 22.00 uur 

 

Wedstrijdschema

Vervallen wedstrijd: 1000BD1A 11, Datum: , Speellocatie: ?
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-C.S.V. DS 1 De Trime Balk
OnbekendAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-vc Bolsward DS 2 De Trime Balk
OnbekendS.N.V.V. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Donia Sint Nicolaasga
OnbekendVC058 DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1
29-01-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-CSE Regio Zwolle Volleybal DS 4 De Trime Balk
05-02-202216:30 uurDe Bevers DS 2-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Heidepark Lemelerveld
12-02-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Zalsman Reflex DS 1 De Trime Balk
19-02-202217:00 uurS.V.I. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sporthal Zwolle-Zuid Zwolle
05-03-202219:00 uurVC Sneek DS 4-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Sneker Sporthal Sneek
12-03-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-S.V.I. DS 1 De Trime Balk
19-03-202214:30 uurOranje Nassau DS 2-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 De Brug Groningen
26-03-202217:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Leevoc DS 1 De Trime Balk
02-04-202217:00 uurC.S.V. DS 1-Autoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1 Deltion College Zwolle
09-04-202219:00 uurAutoschade Kuiper/ D.B.S. DS 1-Vovem'90 DS 1 De Trime Balk

 

Stand

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Woningkeuringen Friesland VC Bolsward DS 110383011965822
2Betech Olhaco DS 1829239763639
3BBQ Time Tjoba DS 18292310752636
4Hemingway's Donitas DS 39282214831755
5De Pintelier/Veracles DS 28242013732719
6Wesseling DOK DS 19231819815834
7De Vrienden/ Volco DS 18221815704726
8Flash/Veendam DS 19191621773830
9Sudosa-Desto DS 399829746886
10VC Grijpskerk / Brilmode Zuidhorn DS 188825684785
11VC Zwolle DS 386626635768

 

Teamleden


Nr    
1 Janny Pietersma-Lyklema  
2 Demi Reekers  
3 Britt Haytema   
4  
5 Catharina Lyklema  
6 Corina Ksmpen  
7 Femmie Haanstra-Geertsma  
8 Anke van der Velde  
9 Fenna Hoekstra  
10 Sacha van Minderhout  
11 Hendrika van Minderhout  

 

Teamsponsor:

kuipers

Shirtsponsor:

Schermafbeelding 2020 09 23 om 12.36.37

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!