Teamfoto DBS DS2 2021 2022 

 

TEAMINFO

Niveau: 2e Klasse L

Sponsoren: Jongsma Wonen

Trainer / Coach: Paul Rienstra & Menno de Boer

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Ma Veld A: 19.00 - 20.30 uur

Wo Veld A: 19.00 - 20.30 uur

 

Wedstrijdschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
10-12-202119:00 uurPunt Ut DS 2-D.B.S. DS 2 De Singel Blauwhuis
15-01-202217:00 uurD.B.S. DS 2-Volleybalvereniging Makkum DS 2 De Trime Balk
21-01-202220:30 uurLVVO DS 1-D.B.S. DS 2 Tsjillan Langweer
29-01-202217:00 uurD.B.S. DS 2-Top en Twel DS 1 De Trime Balk
04-02-202219:30 uurStânfries (IJ) DS 3-D.B.S. DS 2 Utherne IJlst
05-03-202217:00 uurO.T.I.B. DS 1-D.B.S. DS 2 De Mande Nijland
12-03-202217:00 uurD.B.S. DS 2-VLO DS 1 De Trime Balk
18-03-202221:00 uurS.V.W. DS 4-D.B.S. DS 2 De Rolpael Workum
26-03-202215:00 uurD.B.S. DS 2-VC/Zeus2K DS 2 De Trime Balk
01-04-202220:15 uurD.B.S. DS 2-Punt Ut DS 2 De Trime Balk

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volleybalvereniging Makkum DS 2729245691557
2Stânfries (IJ) DS 3728236684531
3O.T.I.B. DS 19282416871800
4VC/Zeus2K DS 27221711642579
5VLO DS 17211712634609
6Top en Twel DS 18211917772739
7D.B.S. DS 29211820842835
8S.V.W. DS 47131219641698
9Punt Ut DS 28131123657773
10LVVO DS 1611915515558
11CoVos DS 593333621891

 

Teamleden


Nr    
 1 Daniek van der Goot  
 2 Femke Meinsma  
 3 Annemarie Hoogeveen  
 4 Dana Lansbergen  
 5 Jitske Vetman  
 6 Janouk Groenewold  
 7 Marrissa Schaper  
 8 Jasmijn Verburg  
 9 Soraya Werkhoven  
 10 Ryanne van der Lijn  
 11 Femke Visser  

 

Teamsponsor:

Sponsors Gezocht

Shirtsponsor:

Jongsma Wonen

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!