Teamfoto DBS DS2 2021 2022 

 

TEAMINFO

Niveau: 2e Klasse L

Sponsoren: Jongsma Wonen

Trainer / Coach: Paul Rienstra & Menno de Boer

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Ma Veld A: 19.00 - 20.30 uur

Wo Veld A: 19.00 - 20.30 uur

 

Wedstrijdschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
Het programma is nog niet bekend

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Volleybalvereniging Makkum DS 21663511515551281
2Stânfries (IJ) DS 31760502316601369
3VC/Zeus2K DS 21546372613931308
4O.T.I.B. DS 11853453416821578
5D.B.S. DS 22057473718431784
6Top en Twel DS 11644383115011399
7VLO DS 11636313614231445
8S.V.W. DS 41732294514651624
9LVVO DS 19151324755844
10Punt Ut DS 21928255415391797
11CoVos DS 51921196014681855

 

Teamleden


Nr    
 1 Daniek van der Goot  
 2 Femke Meinsma  
 3 Annemarie Hoogeveen  
 4 Dana Lansbergen  
 5 Jitske Vetman  
 6 Janouk Groenewold  
 7 Marrissa Schaper  
 8 Jasmijn Verburg  
 9 Soraya Werkhoven  
 10 Ryanne van der Lijn  
 11 Femke Visser  

 

Teamsponsor:

Sponsors Gezocht

Shirtsponsor:

Jongsma Wonen

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

 

Club Sponsoren

Facebook