Dames 6 min

TEAMINFO

Niveau: 3e Klasse O

Sponsoren: Applied Visions

Trainer / Coach: Heren 1 roulatie

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Ma Veld C : 19.00 - 20.30 uur

 

 Wedstrijdschema

 

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
15-12-202320:45 uurD.B.S. DS 3-CSC-Joure DS 2 De Trime Balk
12-01-202419:00 uurLVVO DS 2-D.B.S. DS 3 Tsjillan Langweer
19-01-202420:45 uurD.B.S. DS 3-Udiros DS 2 De Trime Balk
02-02-202420:45 uurD.B.S. DS 3-Reva DS 3 De Trime Balk
09-02-202419:45 uurSport Vereent DS 1-D.B.S. DS 3 MFA Oldeberkoop Oldeberkoop
01-03-202419:15 uurL.V.C. DS 1-D.B.S. DS 3 De Hege Fonnen Lemmer
08-03-202420:45 uurD.B.S. DS 3-VCK'76 DS 2 De Trime Balk
15-03-202419:00 uurTsj├╗kemarders DS 2-D.B.S. DS 3 Gymzaal De Twilling Echten FR
22-03-202420:45 uurD.B.S. DS 3-Iverto DS 1 De Trime Balk
05-04-202421:00 uurCSC-Joure DS 2-D.B.S. DS 3 Sportfun Joure

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1v.c. Joure DS 6936299895686
2Volleybalvereniging Makkum DS 19342811884757
3N.O.K. DS 29312814933816
4Heecherop DS 39272416878746
5BEO DS 39262216810751
6VC Sneek DS 99252118824768
7Staveren DS 29221820774738
8CoVos DS 89211920812806
9WISKY DS 39181522727816
10Oeverzwaluwen DS 497630651869
11S.V.W. DS 5103337553988
12OPM Heerenveen DS 2000000
Molkwar DS 1000000

 

TEAMLEDEN


Nr    
 1 Lenie Deinum  
 2 Esther Hospes  
 3 Froukje de Poel  
 4 Siska Lubach  
 5 Ingrid Rienstra  
 6 Wiepkje van der Veen  
 7 Marijke Veltman  
 8 Welmoed Mous  
 9 Eeuwrenske van der Zee  
 10 Tjitske Werkman  
     

 

Teamsponsor:

Sponsors Gezocht

Shirtsponsor:

applied visions

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

 

Club Sponsoren

DBS Webshop

trainingjack

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

Facebook