Dames 6 min

TEAMINFO

Niveau: 3e Klasse O

Sponsoren: Applied Visions

Trainer / Coach: Heren 1 roulatie

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Ma Veld C : 19.00 - 20.30 uur

 

 Wedstrijdschema

 

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
12-12-202219:30 uurN.O.K. DS 2-Bentacera/D.B.S. DS 3 It Klif Oudemirdum
16-12-202219:30 uurBentacera/D.B.S. DS 3-De Wâlde/ Oeverzwaluwen DS 4 De Trime Balk
13-01-202321:00 uurv.c. Joure DS 6-Bentacera/D.B.S. DS 3 Sportfun Joure
20-01-202319:30 uurBentacera/D.B.S. DS 3-S.V.W. DS 5 Vervallen wedstrijd: 1000D3O GD, Datum: vrijdag 20 januari, 19:30, Speellocatie: De Trime Balk
27-01-202319:00 uurBEO DS 3-Bentacera/D.B.S. DS 3 De Gearte Bakhuizen
03-02-202319:30 uurBentacera/D.B.S. DS 3-HeVoC '89 DS 8 De Trime Balk
10-02-202320:30 uurMolkwar DS 1-Bentacera/D.B.S. DS 3 De Sandobbe Koudum
17-02-202319:30 uurBentacera/D.B.S. DS 3-Staveren DS 2 De Trime Balk
10-03-202321:00 uurCSC-Joure DS 1-Bentacera/D.B.S. DS 3 Sportfun Joure
17-03-202319:30 uurBentacera/D.B.S. DS 3-N.O.K. DS 2 De Trime Balk

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1De Wâlde/ Oeverzwaluwen DS 4832288829634
2L.V.C. DS 1830259789651
3v.c. Joure DS 67231911658590
4Molkwar DS 17221912691616
5Bentacera/D.B.S. DS 37201513625615
6N.O.K. DS 26191610556487
7BEO DS 38131222673740
8Staveren DS 27121119571658
9CSC-Joure DS 18111125690792
10HeVoC '89 DS 883330497796
S.V.W. DS 5000000
S.N.V.V. DS 5000000

 

TEAMLEDEN


Nr    
 1 Lenie Deinum  
 2 Esther Hospes  
 3 Froukje de Poel  
 4 Siska Lubach  
 5 Ingrid Rienstra  
 6 Wiepkje van der Veen  
 7 Marijke Veltman  
 8  Marja Haringsma  
 9  Eeuwrenske van der Zee  
 10  Tjitske Werkman  
     

 

Teamsponsor:

Sponsors Gezocht

Shirtsponsor:

applied visions

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

 

Club Sponsoren

DBS Webshop

trainingjack

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

Facebook