D4

TEAMINFO

Niveau: 3e Klasse R

Sponsoren: 3VF

Trainer/coach: Sebastiaan Visser

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Wo Veld B / Gymzaal: 20.30 - 22.00 uur

 

 

Wedstrijdschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
01-10-202120:15 uurBentacera / D.B.S. DS 5-vc Bolsward DS 6 De Trime Balk
08-10-202119:15 uurHercules DS 2-Bentacera / D.B.S. DS 5 MFA Aengwirden Tjalleberd
15-10-202119:00 uurBentacera / D.B.S. DS 5-Punt Ut DS 4 De Trime Balk
29-10-202119:00 uurTsj├╗kemarders DS 2-Bentacera / D.B.S. DS 5 Gymzaal De Twilling Echten FR
05-11-202120:15 uurBentacera / D.B.S. DS 5-v.c. Joure DS 7 De Trime Balk
12-11-202120:15 uurCSC-Joure DS 1-Bentacera / D.B.S. DS 5 Sportfun Joure
26-11-202119:00 uurHeVoC '89 DS 6-Bentacera / D.B.S. DS 5 Hoekstra hal Heerenveen
10-12-202120:15 uurHeVoC '89 DS 7-Bentacera / D.B.S. DS 5 Hoekstra hal Heerenveen
21-01-202220:30 uurvc Bolsward DS 6-Bentacera / D.B.S. DS 5 De Middelzee Bolsward
28-01-202219:00 uurBentacera / D.B.S. DS 5-Hercules DS 2 De Trime Balk

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Heecherop DS 113307555
2NOK/WalingaTrikes DS 112217545
3LVVO DS 211124575
4Molkwar DS 1000000
4Punt Ut DS 3000000
4Staveren DS 2000000
4CoVos DS 7000000
4Top en Twel DS 4000000
9XXL DS 110035575
3vf / D.B.S. DS 4000000

TEAMLEDEN


Nr    
 ... Sharon Werkhoven  
 ... Talitha de Groot  
 ... Rochelle Koops  
 ... Froukje de Poel  
 ... Eeuwrenske van der Zee  
 ... Tjitske Werkman  
 ... Cecilia Plantinga  
 ... Quinty Hendriks  
 ...    
 ...    

 

Teamsponsor:

3VF

Shirtsponsor:

Sponsors Gezocht

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!