D4

TEAMINFO

Niveau: 3e Klasse R

Sponsoren: 3VF

Trainer/coach: Sebastiaan Visser

Aanvoerdster: TBC

 

Trainingstijden

Wo Veld B / Gymzaal: 20.30 - 22.00 uur

 

 

Wedstrijdschema

DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
OnbekendHeVoC '89 DS 7-Bentacera / D.B.S. DS 5 Hoekstra hal Heerenveen
28-01-202219:00 uurBentacera / D.B.S. DS 5-Hercules DS 2 De Trime Balk
04-02-202221:30 uurPunt Ut DS 4-Bentacera / D.B.S. DS 5 De Singel Blauwhuis
11-02-202220:15 uurBentacera / D.B.S. DS 5-Tsj├╗kemarders DS 2 De Trime Balk
18-02-202220:30 uurvc Bolsward DS 6-Bentacera / D.B.S. DS 5 De Middelzee Bolsward
04-03-202219:00 uurv.c. Joure DS 7-Bentacera / D.B.S. DS 5 Sportfun Joure
11-03-202219:00 uurBentacera / D.B.S. DS 5-CSC-Joure DS 1 De Trime Balk
25-03-202220:15 uurBentacera / D.B.S. DS 5-HeVoC '89 DS 6 De Trime Balk
01-04-202219:00 uurBentacera / D.B.S. DS 5-HeVoC '89 DS 7 De Trime Balk
08-04-202219:30 uurHeecherop DS 3-Bentacera / D.B.S. DS 5 Schuttersveld Sneek

 

STAND

TeamWedstrijdenPuntenSets voorSets tegenPunten voorPunten tegen
1Heecherop DS 1820204585402
2NOK/WalingaTrikes DS 1819195574455
3XXL DS 19161611621587
4Staveren DS 2815159540475
5Molkwar DS 1610108398375
6LVVO DS 267711354414
7Punt Ut DS 377714445482
8Top en Twel DS 487717449551
9CoVos DS 781123374599
3vf / D.B.S. DS 4000000

TEAMLEDEN


Nr    
 ... Sharon Werkhoven  
 ... Talitha de Groot  
 ... Rochelle Koops  
 ... Froukje de Poel  
 ... Eeuwrenske van der Zee  
 ... Tjitske Werkman  
 ... Cecilia Plantinga  
 ... Quinty Hendriks  
 ...    
 ...    

 

Teamsponsor:

3VF

Shirtsponsor:

Sponsors Gezocht

Shortsponsor:

Sponsors Gezocht

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!