Adres sporthal:

Herman Gorterstraat 5

8561BR Balk

0514-854257

 

Contactgegevens bestuur/commissies:

Het Bestuur

Voorzitter

Matthijs van Vliet

06-53549556

Voorzitter@dbs-balk.nl

 

Wedstrijdsecretariaat

Marijke Nijholt

06-34261213

wedstrijdsecretariaat@dbs-balk.nl

 

Secretariaat

Tjitske Werkman

secretariaat@dbs-balk.nl

 

Penningmeester

Marijn Paques

penningmeester@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Technische Commisie

Niels van der Linden

06-23754177

tc@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Materiaal & Arbitrage

Jan Peter Rienstra

06-42069650

bestuur@dbs-balk.nl

 

Algemeen Lid: Communicatie en Website

Douwe Minkema

06-24442953

website@dbs-balk.nl

 

Algemeen lid: Activiteiten commissie

Nynke Schilstra

activiteiten@dbs-balk.nl

  

Jeugdbestuur

Paul Rienstra (voorzitter) 06-43497686

Eeuwerenske v/d Zee

Femmy Geertsma

Esther Hospes

Jeugdbestuur@dbs-balk.nl

 

De technische commissie

Niels v.d. Linden (Voorzitter) 06-23754177

Menno de Boer

Anneke de Vries

Fred Haarsma

TC@dbs-balk.nl

 

Sponsorcommisie

1. Matthijs van Vliet

2. Sjouke Stapersma

3. Paul Rienstra

4. Sebastiaan Visser

5. Janny Lyklema

6. Ewald Sprik

7. Marijn Paques

sponsors@dbs-balk.nl

 

Wedstrijd/scheidsrechterszaken

Wedstrijdsecretariaat:

Marijke Nijholt

06-34261213

Wedstrijdsecretariaat@dbs-balk.nl

 

Arbitrage:

1. Vacant (Jan peter Rienstra (interim)

Arbitrage@dbs-balk.nl

 

Geraniumcommisie

Annie Jager

Martin Hogeveen

geraniums@dbs-balk.nl

 

Materiaalcommissie

Nynke Schilstra (kledingbeheer)

Jan Peter Rienstra (ballenbeheer)

materiaal@dbs-balk.nl

 

Commissie van beroep

Fred Haarsma

commissievanberoep@dbs-balk.nl

 

Website/Nieuwsflits

Website:

Douwe Minkema

Jelle Rienstra

website@dbs-balk.nl

 

Nieuwsflits:

Douwe Minkema 

Nynke Schilstra

nieuwsflits@dbs-balk.nl

 

Kascommissie

Roelof Wielenga

Pieter Homma

Kascommissie@dbs-balk.nl

 

Ledenadministratie

Niels van der Linden
0514 - 604305 of 06 - 23754177

ledenadministratie@dbs-balk.nl

 

 

Club Sponsoren

Facebook

DBS Webshop

dbsbalkherentshirtluxeroodwit

Klik op het shirt om naar de Webshop te gaan.

 

Check HIER de acties!